GRIPPOSTAD Complex ASS/Pseudoefedrín 500 mg/30 mg 10 St *

grippostad

Vyberte nákupný zoznam

Iné veľkosti balenia

GRIPPOSTAD Complex ASS/Pseudoefedrín 500 mg/30 mg 20 dní *

Popis produktu ASA/hydrochlorid pseudoefedrínu 500 mg/30 mg granulát na perorálnu suspenziu

Na použitie u dospelých a dospievajúcich vo veku od 16 rokov.

Aktívne zložky: kyselina acetylsalicylová, hydrochlorid pseudoefedrínu.

Na liečbu opuchov nosovej sliznice spôsobených prechladnutím s bolesťou a horúčkou spojenou s nachladnutím.

Používa sa, iba ak dôjde k opuchu nosovej sliznice spolu s bolesťou a/alebo horúčkou. Ak máte iba jeden z uvedených príznakov, je výhodnejšia liečba prípravkom, ktorý obsahuje iba jednu účinnú látku.

Poznámka: Ak sa vaše príznaky zhoršia alebo nedôjde k zlepšeniu po 3 dňoch, musíte sa obrátiť na lekára.

  • Trvalo nízke ceny
  • Sprievodca mesačnými ponukami
  • najpredávanejší
  • alergia
    • Finančné prostriedky pre oči
    • Prostriedky pre nos
    • interná aplikácia
  • Strava a kontrola hmotnosti
    • Stimulanty chuti do jedla
    • Redukcia hmotnosti
  • Upokojenie a nálada
    • Depresívne nálady
    • Nepokoj a poruchy spánku
  • Močový mechúr, obličky a urogenitálne
    • Štruktúra pošvovej flóry
    • Cystitída
    • Slabosť močového mechúra
    • odvodnenie
    • Zvýšenie potencie
    • Nepohodlie v prostate
    • Testovacie prúžky moču
    • Liečivá pre vaginálne huby
    • Menopauzálne príznaky
  • cukrovka
    • Merače glukózy v krvi
    • Prostriedky podpory
  • Oko, ucho a ústa
    • Vitamíny pre oči
    • Zápal ústneho hlienu
    • Podráždené oko
    • Bolesť ucha
    • huba
    • Suché oko
  • Prechladnutie chrípka
    • Obranná slabina
    • horúčka
    • Gripal infikovať
    • Bolesť v krku a zachrípnutie
    • kašlať
      • Linimenty a inhalačné látky
      • Expektorant na kašeľ
      • Uvoľnenie kašľa
      • Kašeľové čaje a cukríky
    • Zápal dutín
    • čuchať
    • Starostlivosť o suchý nos/nos
  • Starostlivosť o rany
    • Dezinfekčné prostriedky
    • pásmová pomoc
    • Obväzy
  • Zariadenia a príslušenstvo
    • Merače krvnej glukózy a príslušenstvo
    • Teplomery a príslušenstvo
  • Pokožka, vlasy a nechty
    • akné
    • Činidlá na opaľovanie
    • Strata vlasov
    • Zápal kože
    • Centrá kukurice a bradavíc
    • Suchá koža
  • Srdce, obeh a žily
    • Porušenie obehu
      • Riedenie krvi
      • Posilnenie pamäti
      • Problémy so žilami
    • Nedostatok železa
    • Zástava srdca
    • Nízky krvný tlak
    • závrat
    • Inak. Lieky v obehu
  • Homeopatia a Schüßler
    • Hom. Jednotlivé právomoci
    • Homeopatická špecialita
    • Schuesslerove soli
  • Ajurvéda
  • Dieťa a dieťa
    • Strava/starostlivosť
  • Kozmetika a wellness
    • Eucerin
    • Lamer
    • Avene
    • La Roche Posay
    • Dr. Theiss
    • Vichy
    • Dermasence
    • Dr. Hauschka
    • Ladival
  • Žalúdok a črevá, pečeň a žlčník
    • Nafukovanie
    • Črevná flóra
    • Hnačka (hnačka)
    • Výmena elektrolytu
    • Zvracanie a kinetóza
    • hemoroidy
    • Problémy s pečeňou a žlčníkom
    • Žalúdočné a črevné kŕče
    • pálenie záhy
  • Doplnok výživy
    • Problémy s vekom
    • Prípravné práce na stavbe
    • Minerály a stopové prvky
    • Vitamíny
  • Bolesť
    • Dysmenorea a PMS
    • Kĺb, kríž, chrbát
    • Migréna hlavy
    • Menštruačná bolesť
    • Reumatizmus/osteoartróza
    • Športové zranenia
    • Bolesť zubov
  • Tehotenstvo a dojčenie
  • prevencia
    • Lubrikačné krémy
    • Kondómy
  • Špeciálne položky

NOVÁ VÝHODA ZÁKAZNÍKA:

Ak ste u nás novým zákazníkom a váš nákupný košík je už na 20 €, získate poukaz na 5 € na prvý nákup.

¹ Predajná cena našej lekárne na mieste. ² Nezáväzná predajná cena lekárne podľa predlohy článku ABDA. ³ Maloobchodná cena odporúčaná výrobcom.