FCSB. Daniel Georgievski spôsobuje škandál dňa v Austrálii! Kopol súpera do tváre

Článok Theodora Polovica - pondelok 2. marca 2020

daniel

Daniel Georgievski (32 rokov), v FCSB v rokoch 2012 až 2014, teraz v Western Sydney Wanderers, zasiahol súpera, bol poslaný do kabín VAR a dostal sa do konfliktu s trénerom Sydney FC.

Šialené derby pre Daniel Georgievski. Austrálsky obranca macedónskeho pôvodu, v rokoch 2012 až 2014 v FCSB, je teraz v klube Western Sydney Wanderers. Jeho tím vyhral derby so Sydney FC (1: 0), ale Georgievski zápas na ihrisku nedokončil.

V druhej minúte predĺženia bol Georgievski faulovaný Tiliom a zospodu zasiahol protihráča nohou do tváre. Varovaný VAR, rozhodca skontroloval fázu a vylúčil ju.

Georgievski nazbieral 20 zápasov za Western Sydney Wanderers

Po zápase sa dostal do konfliktu s konkurenčným trénerom, ktorý mu vehementne vyčítal jeho nekontrolovanú reakciu na jeho hráča. Steve Corica na konferencii opäť pokarhal Georgievského: „Je to súťaživý človek, ale je neprijateľné zasiahnuť súpera na futbalovom ihrisku.“.

• Daniel Georgievski dostal na austrálskom šampionáte pozastavené dve etapy.

Georgievski získal na FCSB 3 trofeje: dva tituly a Superpohár

Austrálčan odohral v Rumunsku 46 zápasov (28 na šampionáte)